besimm berishaa
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta bojm windowsin geniun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
b3s1mmX
Admin


Numri i postimeve : 24
Join date : 14/06/2009
Location : Fush Kosova

MesazhTitulli: Si ta bojm windowsin geniun   Wed Jun 17, 2009 8:22 pm

Nen 1.

Kliko Start/run/regedit
Edhe shkoni ketu:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\wpaevents
Klikoni dyhere mbi OOBETimer
dhe e fshije vetem nje shkronje prej qasaj

Nen 2.

Shkon Start/run/ edhe e shkrun
%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a
Zgjedhne opcionin e dyte (phone activation)
edhe toni
Windows Xp Lincens :
DP7CM-PD6MC-6BKXT-M8JJ6-RPXGJ

Nen 4.

E restarton kompjuterin

Nen 5.

shkon ne " Windows Genuine Advantage"
ketu pra : http://www.microsoft.com/genuine/downloads/WhyValidate.aspx
Dhe klikon Valdin Now


edhee kryhett kaloni mir me tmiraa bluee. Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://b3s1-hack1.albanianforum.net
 
Si ta bojm windowsin geniun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
b3s1-hack1.darkbb.com :: Your first category :: Your first forum-
Kërce tek: