besimm berishaa
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si me marr pasworda

Shko poshtë 
AutoriMesazh
b3s1mmX
Admin


Numri i postimeve : 24
Join date : 14/06/2009
Location : Fush Kosova

MesazhTitulli: si me marr pasworda   Sun Jun 14, 2009 9:14 pm

Si te marresh Passworda duke bere Spam ne hi5.

E downlodoni njehere ket me posht, dhe tek Read Me e keni te spjeguar krejt qysh e tek

Qka duhet?

Nje Host te mir, ku aty e vendos PHPMailerin, pra na e kemi KHG Mailerin

KHG mailerin mund ta gjeni ne Forum ketu, po e keni edhe ketu me posht.

Download RapidShare

Download

Download UploadShare.org

Download DepositFiles

Download SpeedyShare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://b3s1-hack1.albanianforum.net
 
si me marr pasworda
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
b3s1-hack1.darkbb.com :: Your first category :: Your first forum-
Kërce tek: